Послуги

Драйвер (тверезий водій). Якщо Ви погано себе почуваєте, перебрали на вечірці зі спиртним або просто хочете відпочити на задньому сидінні свого авто - телефонуйте нам! "Таксі Яна" забезпечить Вас професійним водієм, який, сівши за кермо Вашого автомобіля, доставить Вас за будь-якою вказаною адресою.

Технічна допомога. Водії "Таксі Яна" можуть надати екстренну технічну допомогу на дорозі. Якщо у Вас сів акамулятор, спустило колесо або будь-яка інша проблема вивела Ваше авто з ладу - телефонуйте нам!

З "Таксі Яна" Ви можете попередньо замовити авто на будь-який час, якщо завчасно плануєте свою поїздку.

Якщо вам потрібно щось десь забрати, купити ліки або продукти в магазині, доставити посилку з офісу в офіс, але не вистачає часу, зробити це можна, звернувшись в "Таксі Яна".

Весілля, Дні народження та інші свята - це події, на яких, в основному, збирається дуже багато гостей, але нікому не хочеться в такий час возити усіх по місту. Саме для таких випадків пропонуємо Вам скористатися послугами "Таксі Яна".

З "Таксі Яна" ви можете замовити автомобіль до аеропорту або вокзалу і комфортно доїхати до місця призначення після відпустки або ділової зустрічі.

Потрібно терміново забрати дитину зі школи або дитячого садка? Ви завжди можете скористатися послугою "Таксі Яна" - Авто-няня! Наше таксі доставить Вашу дитину за будь-якою вказаною Вами адресою! При необхідності, авто-няня почекає, поки не закінчаться заняття або інші заходи, після чого відвезе дитину назад додому.

Друк E-mail